PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31985}

Genialny klan

The Royal Tenenbaums
7,4 35 930
ocen
7,4 10 1 35930
7,9 29
ocen krytyków
Genialny klan
powrót do forum filmu Genialny klan

Nudy

ocenił(a) film na 2

Film który ogląda się myśląc cały czas aby jak najszybciej się zakończył. Zawiodłem się bo obsada wyborna. oglądając go odniosłem wrażenie iż aktorzy również strasznie męczyli się biorąc udział w takiej żenadzie.

Valmont_2

Spektakularnie nudny i pozbawiony humoru film, historia jest tak nudnie przewidywalna, że szkoda nawet tracić czas na pisanie długiego komentarza do tej szmiry.

ocenił(a) film na 6
sylar_217

Gypsy cab over&over again, muzyka dobra, eeh

Valmont_2

Ja właściwie nie mogę powiedzieć, że się rozczarowałem, bo od dawna podejrzewałem (wnioskując z opisów i fragmentów filmów, opinii na ich temat itp.), że styl Andersona może mi nie podejść - i rzeczywiście tak jest, niestety. OK, Hackman jest fajny, ze dwa razy udało mi się uśmiechnąć i ze 2 pomysły były w miarę przyzwoite, ale całość jest niemiłosiernie nudna i szalenie przewidywalna. A postaci - co z tego, że ciut ekscentryczne - skoro skrajnie nieciekawe? Jeśli jest w tym filmie jakiś humor, który uzasadniałby klasyfikowanie go jako komedii - ja go nie wykryłem. :P

ocenił(a) film na 9
Davus

Cóż, według mnie film jest przezabawny.

ocenił(a) film na 9
Valmont_2

Oglądałam ten film zaraz jak wszedł na ekrany i wtedy odbierałam go jako świetny.
Dzięki Waszym opiniom obejrzę go dziś raz jeszcze. Ciekawa jestem, jak teraz będę go odbierać.

Valmont_2

Ten film mi udowodnił, że z nudów nie da się umrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones