PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557619}
7,0 74 819
ocen
7,0 10 1 74819
6,9 25
ocen krytyków
Hugo i jego wynalazek
powrót do forum filmu Hugo i jego wynalazek

Film niby dobry, wszyscy go polecają, mówią, że super itd.
Oglądnęłam go więc. Z początku wydawał się ciekawy i wgl,
ale w połowie filmu zaczęłam się nudzić. Z jakich powodów?
Zero akcji. Ten Hugo i tamta dziewczyna rozwiązują ciągle
jakąś zagadkę, ale nic się nie dzieje. Ciągle rozmowy
o filmach tego "niby" ojca dziewczyny, naprawianie robota,
ale co z tego, jak film był nudny i według mnie nie zasługuje
na ocenę powyżej 4? Nie rozumiem, czemu niektórzy tak się
nim zachwycali. Według mnie (jak już mówiłam) strasznie
nudny (od połowy) i nie zasługuje na tyle dobrych opinii.
Rozumiem też, że każdy może mieć swoje zdanie na ten
temat, ale ja po prostu wyraziłam co czułam oglądając
ten film

o_OJunior

Wiesz, oceniałam na 5 tylko dlatego, że przedstawili historię kina i podawali autentyczne filmy archiwalne, do tego o znalezieniu sensu życia, ale tak jak Ty mówisz, nudne bo nic się nie dzieje. Właściwie ogląda się i nie wiadomo czego oczekiwać. Godzina czasu, a tu nie wiadomo jaki jest cel tego filmu.

ocenił(a) film na 5
o_OJunior

wgl? pewnie przetłumaczysz na wogóle, ale od razu uprzedzę, że piszemy osobno- w ogóle.

Widać jak małe oczekiwania masz wobec siebie, a jakieś wielkie oczekiwania od filmu nie akcji.
Czasami lekko przynudzał, ale to tylko familijna przygoda o odnajdowaniu sensu życia, a nie Terminator 2.



ocenił(a) film na 3
Mayoris

Oczekiwania, żebyś wiedział, mam wielkie do filmów tego typu bo co w końcu-11 nominacji do Oscara. Uwielbiam filmy familijne, ale ten był kompletną porażką. Ale nawet w familijnych jest akcja, a tu? Film byłby dobry, ale może powie mi ktoś, gdzie tu była scena, przy której można byłoby oczekiwać czegoś nadzwyczajnego? Nie mówię, że miałoby być to coś wielce fantastycznego, no, ale ludzie, chociażby ten jeden fragment, już urozmaicił by ten film. A tu nic...

PS: Wiem jak się pisze W OGÓLE bo nie jestem dzieckiem, które zamiast "odnajdywaniu" pisze "odnajdowaniu" :)

ocenił(a) film na 5
o_OJunior

Uniwersalny słownik języka polskiego, pod red. S. Dubisza (t. I-IV, Warszawa 2003) oraz Nowy słownik poprawnej polszczyzny PWN, pod red. A. Markowskiego,
(Warszawa 1999) rejestrują oba wyrazy, jako formę niedokonaną od czasownika odnaleźć, więc obie są poprawne i nie ma żadnych ograniczeń co do ich stosowania, czy wymienności.

ocenił(a) film na 3
Mayoris

Chcesz z Filmweba zrobić słownik ortograficzny? Jeżeli na serio, zamiast napisu "fora tematyczne>Hugo i jego wynalazek" widzisz "jak poprawnie pisać wyrazy" czy coś takiego, to radzę skonsultować się z okulistą, bo w niedalekiej przyszłości może być jeszcze gorzej...

Żeby nie było, że upominam innych, a sama piszę na inny temat, to macie:
Znów mówię, że ten film był kompletną porażką, zero akcji i nudaa...
bo więcej na temat tego filmu powiedzieć NIE MOGĘ.

ocenił(a) film na 5
o_OJunior

Może masz rację, do tego kiepska rola Cohena.
Właśnie obejrzałem Aliena 8 pasażera. To jest dopiero film.

ocenił(a) film na 5
o_OJunior

masz rację, i jeszcze do tego słaba rola Cohena.

ocenił(a) film na 3
Mayoris

Wszyscy słabo grali

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones