PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8067}

Nowojorskie opowieści

New York Stories
6,4 3 486
ocen
6,4 10 1 3486
5,8 10
ocen krytyków
Nowojorskie opowieści
powrót do forum filmu Nowojorskie opowieści

dlaczego?

ocenił(a) film na 6

Czemu Coppola to popełnił!? Załamałem się tym filmem, tym bardziej, że podczas całego
seansu byłem nieświadomy rezysera. Już wtedy chciałem zamordować twórcę etiudy tak
nieodpowiedzialnej i beznadziejnej, a w momencie gdy doczytałem "Coppola" bliski byłem
ataku serca.
Ktoś mi może to wyjaśnić?

ocenił(a) film na 7
xanovich

Nie marudź, to kino rozrywkowe na całkiem przyzwoitym poziomie :)

ocenił(a) film na 5
xanovich

Ten film zrobili Francis i Sofia - i to zapewne jej wina.

ocenił(a) film na 5
xanovich

Może dlatego, że Coppola wcale nie jest aż takim dobrym reżyserem?

ocenił(a) film na 6
miryjur

cieszy mnie, że mój post w ciągu ostatnich paru miesięcy zyskał 3 odpowiedzi, szkoda tylko, że napisałem go 8 lat temu :D
Coppola nie jest też złym reżyserem, a i kilka naprawdę świetnych filmów zrobił które zapisały się na kartach historii filmu. Może faktycznie to przez Sofię film wygląda tak jak wygląda, w końcu miała 18 lat w chwilii gdy film powstawał, a scenariusz mógł powstać nawet 2-3 lata wcześniej, to by mogło tłumaczyć jego pretensjonalność :)

ocenił(a) film na 4
xanovich

Zgadzam się. Propozycja Coppoli wypada koszmarnie - nudno, irytująco, bez pomysłu. Scorsese zaś jakoś tak banalnie. Może dlatego, że wchodzi tu w klimat nietypowy dla siebie. Ogólnie konwencja całości była najbliższa Allenowi, dlatego on zdecydowanie najlepiej tutaj wypadł.

miryjur

No nie. Ojciec chrzestny i Czas apokalipsy to wypadki przy pracy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones