PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=805374}

Papież Franciszek i jego przesłanie

Pope Francis: A Man of His Word
7,4 432
oceny
7,4 10 1 432
Papież Franciszek i jego przesłanie
powrót do forum filmu Papież Franciszek i jego przesłanie

Jestem pod wrazeniem filmu to o czym mowi, aczkolwiek zastanawia mnie czemu FB mogl wydac swoj film za darmo i ogulnie dostepny, a najbogadszy kraj na swiecie czyli Vatykan kaze nam wszystkim placic, i to zwlaszcza przy takiej tematyce "ekonomia jest zla" W slowniku polskim nazywamy to chipokryzja. Zwrot naszej egzystencj jest potrzebny teraz, jak sam papiez mowi, to czemu on sam nie walczyl o to by ten film byl za darmo co pozwolilo by dotrzec do wiekszej liczby ludzi. Wiec mie tylko zastanawia i rodzi pytania. Czemu inny mogli, bez wiekszego przeslania (a przynajmniej nie o takiej wadze jak przekaz papieza) gdzie ida pieniadze z dochodu? a pragne zwrocic owage ze nie jest to tani film po roku czasu wyswietlenia. Czy jest to kolejna gra propagandowa kosciola by zaslonic nam oczy na wiekszy obrazek (jak juz wczesniej robil nie raz i nadal robi z pedofilia) jak bys sie pooczul gdyby Twoje dziecko zostalo zgwalcone. Papiez mowi zero tolerancj, a nadal po 5 latach potifikatu nie widzac zmian. Gdzie sa ci ksieza pociagnieci do odpowiedzialnosci. Wszyscy widzielismy film, jest tam tysiace miast, w skrucie w Twoim kosciele tez sie to dzialo badz dzieje. Jestes tego blizej niz Ci sie wydaje. Czy znow jestesmy zwodzeni.... Nie wiem, ale sie dowiem wysylam list do Vatykanu z tymi wlasnie zapytaniami. CDN...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones