PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1059}
7,2 12 663
oceny
7,2 10 1 12663
7,7 11
ocen krytyków
Quiz Show
powrót do forum filmu Quiz Show
zdrapka27

Magia stary, magia...
A tak naprawdę to system zestawia Twoje oceny i porównuje jej z ocenami innych.
Buduje matrycę użytkowników, którzy ocenili podobnie jak Ty te same filmy.
Dla filmów których jeszcze nie oceniłeś sprawdza jak były ocenione przez innych użytkowników zbliżonych do Twojego gustu.
Czysta statystyka.

ocenił(a) film na 8
JacekSzulc

najwidoczniej nie mieszcze sie w statystykach ;)

użytkownik usunięty
zdrapka27

Mnie też często nie zgadza się z tym co system podaje..

JacekSzulc

zgadzam się, że nie trafia w mój gust, ale z drugiej strony "system" odkrył dla mnie parę fajnych perełek

zdrapka27

Bardzo lubię horrory, ale większość to chłam, więc oceniając nisko większość filmów z tego gatunku, system nisko wycenia rekomendację dla mnie wszystkich, uznając, że nie lubię gatunku. Po prostu algorytm FW jest - delikatnie mówiąc - niedoskonały :)

ocenił(a) film na 9
Orgelbrant

algorytm ma jedna wade, nie myśli tylko liczy na podstawie zebranych wiadomosci, to że lubisz horrory oglądac , ale zdajesz sobie sprawe z tego ,ze w wiekszosci ich wartosc artystyczna jest marna to moze wiedziec Twoja dziewczyna jesli jest inteligentna, ale na algorytm bym nie liczyła w takich sprawach:):):)

Ami_656

No wystarczyłoby, żeby algorytm "zauważył", że statystycznie wysoko oceniam wysoko przez innych oceniane horrory. Nie doceniasz algorytmów. Teraz są takie, które ocierają się o sztuczną inteligencję.

ocenił(a) film na 9
Orgelbrant

ocieraja , ale tylko ocieraja, zawsze cos bedzie nie tak ,nawet jak bedziemy latac jak w star -treku, my tego nie dozyjemy, ale my ludzkosc bedziemy kiedys, to zawsze algorytm bedzie algorytm

ocenił(a) film na 9
Orgelbrant

większosc ludzi może marne artystycznie filmy oceniac wwwwysoko i w tym problem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones