PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=389748}
7,3 3 660
ocen
7,3 10 1 3660
6,7 7
ocen krytyków
Rolling Stones w blasku świateł
powrót do forum filmu Rolling Stones w blasku świateł

Energia, klimat, wspaniała Muzyka i Oni! - mimo wieku, wciąż fantastyczni. Fanów przekonywać nie trzeba. 10/10 i tyle.

ocenił(a) film na 9
Kaileena_Farah

Fani popierają te słowa.
"Nie możemy spalić Mick'a Jagger'a!" ha!

ocenił(a) film na 10
Przyjmie_role_mima_w_tea

"te światła palą mnie w tyłek!"

<lol>

użytkownik usunięty
Lucy_in_the_Sky_with_Dia

hahahahahahaha! dobre to było :D

ocenił(a) film na 10
Kaileena_Farah

jak to powyżej zauważono - mnóstwo humoru sytuacyjnego w filmie i Stonesi tryskający humorem - np. Ronnie na próbach przed koncertem droczący się, że chciałby wiedzieć co w końcu zagrają, czy Keith który mówi (fatalnie przetłumaczone na polski w kinach przez Best Films) "Hi Clinton, I'm bushed". Przetłumaczyli to: "Cześć Clinton, wpadłem w Busha". Co jest tłumaczeniem złym - to swoista gra słów, słowo "bushed" - znaczy "zmęczony, wyczerpany" - a w tej sytuacji jest swoistym żartem sytuacyjnym (Michael Cohl uświadamia Charliego, że Clinton będzie z gośćmi na koncercie).

ale tak czy siak - chyba czas ponownie wybrać się do kina :)

Kaileena_Farah

'-Say 'Hello' - Hello' :D Jak Mick się rusza!! Stonesi to Stonesi- nikt czegoś takiego nie dokonał! Rewelacja! Miałam ogromną ochotę wstać i skakać w rytm 'Satisfaction' tylko wstydziłam się... :)Jeszcze na tak genialnym "seansie" kinowym nie byłam... Zresztą chyba nikogo to Stonesów nie trzeba przekonywać :)
Lećcie do kin, póki grają :)

Kaileena_Farah

Zaskoczył oj zaskoczył :D Nie sądziłam,że z kina wyjde aż tak rozpromieniona :D Świetnie to wszystko zrobione,brak słów i podziw dla nieśmiertelnych Stonesów ;)

użytkownik usunięty
Kaileena_Farah

Oj tak! Pokazali, ze mimo swojego wieku potrafią nadal dać czadu na scenie! :D

ocenił(a) film na 10

wg. mnie ten film jest pod każdym względem genialny, a w kinie ogląda się go jeszcze lepiej, ja szczerze mówiąc nie mogłam usiedzieć na fotelu bo ciągle mi nóżka podrygiwała :P Muszę dodać jeszcze, że zanim obejrzałam ten film mało znałam Rolling Stonesów i ich muzykę, a teraz jestem ich wielką fanką, mam ten film w domu i gdy mam ochotę na kawał dobrej muzyki to włączam ten film i jestem w 7 niebie. Bardzo podobały mi się sceny gdy Mick Jagger śpiewał z Christina Aguilera, a zwłaszcza z moim idolem Jackiem White, to było fenomenalne. Fajnie by było gdyby taki film powstał z zespołem Aerosmith w roli głównej. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones