PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=763276}
7,8 40 915
ocen
7,8 10 1 40915
7,9 51
ocen krytyków
Sound of Metal
powrót do forum filmu Sound of Metal

którego konstrukcja jest prosta jak budowa cepa.
Już mnie nic nie zdziwi, ktoś musiał dużo zapłacić aby ten film otrzymał tyle nagród. Nie ma w tym filmie nic wyjątkowego. Rola dziewczyny bardzo zwyczajna. Jego trochę lepsza ale też bez fajerwerków. Historia przeciągnięta do 2 godzin. Ani dramaturgii sytuacji, ani cudownej przemiany, jedynie jakaś tam porażka.
Zresztą ja nie będę tutaj robił z siebie kretyna i analizował bo nie ma czego. Najlepszy gość na forum napisał, że wspaniała muzyka/dźwięk w filmie, no bez jaj, filmie dominuje cisza a potem już tylko zgrzyty.

ocenił(a) film na 3
chance81

Nic dodać, nic ująć.

ocenił(a) film na 7
chance81

Właśnie o to chodzi. Jak operując dźwiękiem, którego praktycznie nie ma można przenieść widza do innego świata.

ocenił(a) film na 8
chance81

"konstrukcja jest prosta jak budowa cepa". Czego oczekiwałeś w takim razie? Dla mnie brak fajerwerków był bardzo na plus. Utrzymywał ten film w niesamowitym naturalizmie. Miał poruszyć i zrobił to najlepiej jak mógł. Bez żadnych ckliwych sztuczek. Dźwięk (oraz jego brak) bardzo mnie angażował. W pewnym stopniu zrozumiałem jak to jest być głuchym. Żaden inny film nie zaproponował mi czegoś takiego (być może mało widziałem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones