PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11447}
6,3 19
ocen
6,3 10 1 19

Vesuvius VI
powrót do forum filmu Vesuvius VI

Czy ta produkcja jest dostępna gdzieś w internecie?

Rexx

Nie. Cieszę się, że mogłem pomóc ;)

Zastanawiam się, czy ten film w ogóle się zachował. Ocenami nie ma co się sugerować, bo na Filmwebie wysokie noty ma np. niezachowany amatorski film Tarantina.

wuj_Jozef

Spora część tego "niezachowanego" filmu jest dostępna w internecie. Jeśli mowa o My Best Friend's Birthday to da się to zobaczyć, tylko jak mówię, film się w pewnym momencie urywa. Ale można chociaż zobaczyć jaki klimat, jak nakręcone, o czym itd. W przypadku tego "filmu" Scorsese nic mi nie wiadomo o słabej jakości taśmie czy zachowanym fragmencie więc trochę inna sytuacja.

RealKalps

Żebym nie wyszedł na debila - oceny były długo przed tym jak "My Best Friend's Birthday" zaczęło hulać w sieci. Ja mam wrażenie, że film się nie urywa, tylko jest rwany.

użytkownik usunięty
RealKalps

Wujowi chyba chodzi o inny amatorski film Quentina, powstały jeszcze przed "My Best Friend's Birthday" - "Love Birds in Bondage" z 1983 roku.

Rexx

witam pisze z przyszlosci :D

chyba jest na primewire (kropka) ag

moj dostawca internetu (w anglii) zablokowal ta strone ale link do tego jest na google..

Rexx

"According to Martin Scorsese this silent, no-budget 10-or-12-minutes short film was shot by himself with a borrowed DeJur 8mm Camera in B&W. He shot it on the rooftops of New York City. The story is about "a private eye in ancient Rome" and the short features a friend wearing bed sheets as a 'toga'. Scorsese and his friend showed it only once for themselves and used an unsynchronized 'soundtrack' of music records featuring Sergei Prokofiev, Django Reinhardt and Lonnie Donegan among others."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones