PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=426597}

Wilk z Wall Street

The Wolf of Wall Street
7,7 463 648
ocen
7,7 10 1 463648
8,0 51
ocen krytyków
Wilk z Wall Street
powrót do forum filmu Wilk z Wall Street

Polsat

ocenił(a) film na 8

Włączam Polsat a tutaj wszystkie "faki" wyciszone

ocenił(a) film na 9
_Betejger_filmweb

Nie bacząc na to, że taka ingerencja całkowicie psuje film i jego odbiór. Ja tam mam lepsze rozwiązanie dla widzów wrażliwych - nie oglądać takich filmów, a dzieci po godzinie 20 nie powinny oglądać telewizji, jeśli jednak to robią to na odpowiedzialność rodziców. Co do katolicyzmu, to Polska jest krajem świeckim i chociaż sam jestem katolikiem, zawsze będę bronił tej podstawowej definicji.

_Betejger_filmweb

treść
Doprawdy nie wiem jakich Ty gościu znasz Katolików ale zapewniam cię że mi Katolikowi nie więdną uszy od przekleństw, nie wypala im oczu od widoku gołych piersi i nie czują zgorszenia na widok ostrego rżnięcia na ekranie. Narkotyki to też nie problem. Wiem bo jestem Katolikiem.
Co więcej uważam że to skandal tak skroić ten film! Byłem tak zniesmaczony że wyłączyłem telewizor gdy wycieli całą scenę w samolocie. Tego się oglądać nie dało. Bo ten film właśnie polegał na ukazaniu pokręconego życia polegającego na wydawaniu kradzionej kasy na dziwki i koks. Bez tego anatomia upadku tego faceta jest nie pełna i pozbawiona sensu.
Katolicyzm nie kończy się na świętoje..iwychych moherach i Terlikowskim.

ocenił(a) film na 8
ViennM

Miło czytać taki komentarz.
Pozdarwiam

ocenił(a) film na 9
_Betejger_filmweb

Przestań pieprzyć farmazony, że to przez katolicyzm.

ocenił(a) film na 9
Bigoslord

Żenada,tak spier.....taki film żałosne jest to co widać na ekranie.Tak samo laptop odpalony i w pełni można sie delektować filmem :)

ocenił(a) film na 9
Bigoslord

nie wiadomo czy śmiać się czy płakać

ocenił(a) film na 7
Bigoslord

To jest skandal, film całkowicie przemontowany. Jakbym wcześniej nie oglądał to nie widziałbym o co chodzi.

ocenił(a) film na 8
siedem

Kawalerski chyba tez wyciety

ocenił(a) film na 7
Quentin82

Wszystko chamsko wycięte i to tak nieudolnie że widać nagłe przeskoki do poszczególnych scen.

ocenił(a) film na 8
Quentin82

Spokojnie jeszcze 20 minut do 22.00 od tej godziny już cenzura nie obowiązuje.

Ciamcik88

Nie dowierzam w to co widzę, jakie wy macie problemy... :D

ocenił(a) film na 9
siedem

Ale polsat film emitował film o 23:00 przez dwa dni, 2 i 6 maja. Wersja była bez cenzury

Bigoslord

Gdybym wiedział to obejrzałbym już "Kreta" na TVP.

ocenił(a) film na 9
Bigoslord

Czy takie wycinanie znaczących fragmentów filmu jest w ogóle jest zgodne z prawem?

ocenił(a) film na 8
Mforever

W przypadku telewizji komercyjnej jak najbardziej. W telewizji publicznej taka praktyka jest zakazana, ale żeby obejrzeć "Wilka z Wall Street" w tvp nieocenzurowanego musiałby być dopiero puszczony po 22.00.

Ciamcik88

Albo raczej dopiero po 23.00

ocenił(a) film na 9
Ahmed_1

Dokładnie. Zgodnie z prawem musiałby się zacząc o 23-ej i mieć znaczek "dozwolone od 18", a tak to mogli puścic o 20-ej w wersji dla dzieci i młodzieży (poważniej to ponoc jest amerykańska wersja telewizyjna - tak się tłumaczy Polsat). Obetną jeszcze połowę i puszczą w Teleranku :)

ocenił(a) film na 8
Bigoslord

Widzę, że nie jestem jedyny który to zauważył.

ocenił(a) film na 9
PunkFan

Trudno nie zauważyć, to było zmasakrowanie tego filmu.

ocenił(a) film na 8
Bigoslord

Oglądałam film wcześniej w necie, bo nienawidzę reklam, a gdy włączyłam go na TV to myślałam, że coś z telewizorem mam nie tak. Jeszcze jak zobaczyłam ile scen powycinanych to sobie podziękowałam.

ocenił(a) film na 10
Bigoslord

Na Filmwebie spadnie ocena filmu, bo Ci którzy oglądają pierwszy raz wystawią filmowi niską ocenę. Polsat pojechał po całości. Nie spotkałem się jeszcze z taką cenzurą, a o tłumaczeniu dialogów nie wspomne.

ocenił(a) film na 10
speedgsm

Jakbym ja widziała ten film pierwszy raz dzisiaj na polsacie, to dychy bym nie dała, raczej wahałabym się między 6, a 7, a zasługuje na wysoką ocenę.

elevure2_0

Ja bym powiedział że zasługuje na maks 1. Całe szczęście nie byłem na tym w kinie. :P Natomiast na tv szkoda mi czasu, dziwie się, że ludzie nadal tego używają.

ocenił(a) film na 10
speedgsm

Mylicie się, kto ogląda pierwszy raz nawet się nie zorientuje co stracił. Dałem się nabrać i wystawiłem dychę. Ehh, trzeba będzie powtórzyć seans, chociaż dycha pewnie zostanie, bo będzie tylko lepiej.

speedgsm

wątpię, dałam 8 bo oglądałam ocenzurowaną, wątpię żebym miała dać wyższą gdybym napatrzyła się na tych degeneratów w całości -a to naprawde zawsze mnie odstręcza.

ocenił(a) film na 9
Bigoslord

Masakra co druga scena wycięta jest. Co za syf z tego Polsatu, wyłączam.

ocenił(a) film na 7
rand

Ja dzisiaj oglądam pierwszy raz, film średnio mi się podoba, ale cenzura, aż taka radykalna? Zawsze mówiłem, że TV robi nas w wała...

ocenił(a) film na 9
Goro_Gondo

Nie warto tracić czasu na oglądanie tego w TV.

ocenił(a) film na 9
Goro_Gondo

Zdecydowanie nie warto, bez cenzury wiadomo że treść poznasz, ale wycięte sceny dodają smaczku filmowi, po za tym śmieszne są te sceny, a w sumie intencją filmu jest po części bawić.

ocenił(a) film na 7
rand

W ogóle nie wiem po co ta emisja - skoro zmienili tyle rzeczy i ocenzurowali. Może inna stacja wyemitowałaby tak jak należy. Polsat ssie pałę od dłuższego czasu. Z resztą ogólnie poziom telewizji dzisiaj to jakaś żenada - za co my płacimy? Po co dekodery itd kupujemy skoro robią nas w wała. Czasem jest jedynie cenzura tłumaczenia i cały sens zdania zmieniony, by bluzgów nie tłumaczyć, czasem sceny brutalne/seksu wycinane. DNO.

ocenił(a) film na 10
Bigoslord

Żenada cenzura pewnie dlatego że przed 22. Lepiej było go puścić później. Oglądałem ten film na canal+ i po wycięciu tych scen traci kompletnie sens równie dobrze mogliby pokazać 10 minut początku i 10 końca filmu. Najlepsze że film trwa 3 godziny, a na polsacie prawie 4 po wycięciu tych scen daje to około 1.5 godziny reklam. Polsat sam strzela sobie w kolano.

Poko20

Właśnie chciałem powiedzieć, że z reklamami trwa 4 godz. Komu oni chcą to wcisnąć? Nawet w PRL-u cenzura tak nie cięła filmów.

Jakby się dobrze postarali, to mogliby zrobić z tego filmu teleranek dla dzieci :P

ocenił(a) film na 10
Bigoslord

Nie dało się tego w tak ocenzurowanej wersji oglądać, więc wyłączyłam i odradzam wszystkim. Lepiej obejrzeć pełną wersję.

ocenił(a) film na 10
lubiekawe

niesamowite jak mozna zepsuc tak dobry film ;D

ocenił(a) film na 9
Bigoslord

scena oklejania kasą laski w bikini - nawet cycki zamazali

ocenił(a) film na 7
visor3

No, to już była przesada naprawdę. Żeby ubrane cycki zamazywać.

ocenił(a) film na 7
visor3

Dokładnie. Pierwszy raz w życiu widzę coś podobnego w polskiej telewizji. Ocenzurowany stanik...

ocenił(a) film na 8
Bigoslord

Wykastrowali tego Wilka :( Potem stacje mają wonty że oglądalność im spada, a traktują widz jak pięciolatka, któremu trzeba oczy zasłaniać na widok golizny. Jeśli jest mordobicie czy strzelanina to hulaj dusza, ale cycki i prochy to naruszenie wszystkich świętości. :(:(:(

ocenił(a) film na 8
Bigoslord

To jawna kpina tu nawet pokazanie środkowego palca jest ocenzurowane wiedziałem że ten program to dno trzeba było wyłączyć już na początku i obejrzeć jak przystało na internecie :, (

ocenił(a) film na 7
Bigoslord

z jakim lektorem jest wersja bez cenzury ze słowami na k itp ?


...wczoraj na pulsie film DO ZALICZENIA normalnie od 20.00 były przeklenstwa i jakos mozna tlumaczyc i czytac a polsat juznie pierwszy raz odwala takie numery

ocenił(a) film na 7
deconstramus

Na Polsacie czytał Jarosław Łukomski, filmu na DVD nie mam, albo obiło mi się o uszy, że także on. Wydaje mi się, że Polsat zakupił wersję DVD i nad nią zabawił się z nożyczkami.

ocenił(a) film na 9
Bigoslord

Co za żenująca sytuacja... Polsat totalnie zawalił.

ocenił(a) film na 8
Bigoslord

tragedia co oni zrobili

ocenił(a) film na 8
Bigoslord

Zamazywanie kobity w bikini i środkowego palca- to przejdzie do historii!

ocenił(a) film na 9
Bigoslord

Nie moge... "Fu*ki" bym jeszcze zniosla (choc to cichniecie tla co chwile jest mega denerwujace). Ale wycinanie scen? Nie jakis tam wycinkow, tylko CALYCH scen to juz przesada. Masakrycznie sie to oglada, jak sie puszcza film to sie puszcza w calosci a nie co druga scene (jakby nie byla wazna, to Scorsese by jej nie wsadzil do filmu na litosc boska, zadna scena nie jest bez powodu). I do tego zamazywanie (!) cyckow w staniku (!!!!!).... Jeszcze brakuje czarnego paska, przez srodek ekranu jak sie bohaterowie caluja. A wg to powinni tez wykasowac te wszystkie dialogi o waleniu gruchy itp. Mielibysmy wtedy piekny film o wejsciu na sam szczyt kariery.
Boze jaka jestem zla!!!! Polsat zj*bal na maxa

ocenił(a) film na 7
majku4

To co odyebali to nie wiem - kara powinna był nałożona. Co prawda sam film dla mnie średni się wydaje, ale jak widz zostałem perfidnie oszukany. Dostałem produkt zbrakowany, nie zgodny z opisem, nie zgodny z wizją reżysera. Nawet nie skończyłem ogląda, bo nie dało się. Dzisiaj muszę się przejść po sklepach i zobaczyć, czy na DVD niema.

ocenił(a) film na 7
Goro_Gondo

jako widz*
oglądać*

Bigoslord

Knrwa, będą z tego memy... XD

Bigoslord

faki wyciszone, sceny powycinane jak w Windows Movie makerze, siedzi koleś w łóżku, nagle klatka że pod kod kołdrą baraszkuje ktoś (oczywiście najpierw wyłaziła goła laska z pokoju do niego). Żałosne gówno

Anakin_Skywalker

https://www.facebook.com/events/988637941189291/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones