PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95634}
8,1 2 520
ocen
8,1 10 1 2520
8,0 5
ocen krytyków
Woodstock
powrót do forum filmu Woodstock

Aż 3,5 h koncertu, a ja nadal miałem ochotę na te dni pokoju i muzyki. Tamtej młodzieży należą się wielkie słowa uznania za ich odwagę - mieli gdzieś prawo i robili co im się żywnie podoba bez żadnego wstydu, palili marihuanę, pływali grupami nago i uprawiali seks w wysokiej trawie.
Gdyby to wszystko pokazać ówczesnemu polakowi to by z trudem przyjęli do wiadomości to co się robiło w nieznanym im wówczas świecie. Te komuchy nie pozwalały im na pełne korzystanie z życia, ani nawet na zapoznanie się z tym, bo to przecież skandal jest!
A jeszcze słuchanie tych wszystkich legend rocka: Jimi Hendrix, Joe Cocker, Jefferson Airplane, The Woo, Joan Baez, Ten Years After, Janis Joplin... długo by te wielkie nazwiska wymieniać, a my? My zmuszeni byliśmy słuchać "mądrości" wujka Jaruzelskiego!
Doskonały film o wspaniałym koncercie stulecia! Pozycja obowiązkowa dla każdego konesera muzyki rockowej i wręcz aż nie w sposób nie poczuć tego rytmu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
kryst007

Oglądając film co chwile skakałam jakbym była tam w tłumie. Dokument nie tylko świetnie ukazał wydarzenie ale też pięknie oddaję ducha tamtych czasów. Aż ma się wrażenie że działo się to wczoraj a ludzie na filmiku mogliby być twoimi znajomymi. A potem wyłączasz ekran i wracasz do rzeczywistości...:*)

kryst007

Brednie! Polska trafiła do kapitalistycznego Zachodu i należała do tego samego świata co Woodstock, bo inaczej Polska by była przegrana i totalnie pozbawiona sensu.

kryst007

Aż chyba się dziś zabiorę :)))

kryst007

Komuny lub grupy hipisowskie robiące podobne rzeczy też były i są nadal w Polsce a festiwali w kraju i europie pod dostatkiem. Niema co popadać w nostalgie swoje Woodstock można przeżywać kilka razy w roku a jedyne co cię ogranicza to twój umysł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones