PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565372}

Wyśnione miłości

Les amours imaginaires
7,3 53 176
ocen
7,3 10 1 53176
6,8 30
ocen krytyków
Wyśnione miłości
powrót do forum filmu Wyśnione miłości

Hm... Ja mam trochę inne odczucia po filmie. Dłuży się on, sceny paradokumentalne wyjmują nas z i tak niezbyt ciekawej i bardzo przewidywalnej fabuły. No ale powiedzmy, że fabuła to nie wszytko, ale ja zupełnie nie odbieram jakiejś mocy, wyrazu, charakteru filmu. Mam takie wrażenie jakby te wszystkie the knify i inne muzyczki zupełnie nie przylegały do klimatu filmu, są gdzieś obok. Weźmy np. scenę: jakieś takie obrazki jesienne, czerwony płaszczyk, za duże obcasy - jeszcze tylko przydał by się duży czerwony napis "uwaga teraz będzie Sztuka". Ale to tak nie działa - przynajmniej dla mnie jest to raczej jakiś film "nurtu" około h&m owskiego , ładne obrazki, ubrania, fryzury, geje, j. francuski, poezja, papierosy, Sztuka, rurki, kluby, ładna muzyka, Audrey Hepburn - wszystko bardzo modne i idealnie pasujące do wystroju modnego filmu albo katalogu H&M. Nie ma spontaniczności, nie ma zaskoczenia, naturalności...

loo

Bardzo chciałam zobaczyć ten film, a teraz trochę tego żałuję, bo się po prostu zawiodłam.

Niewątpliwie mogę znaleźć tutaj trzy plusy: świetną muzykę, rewelacyjne sceny w spowolnieniu i fenomenalnego Dolana. Jednak to zdecydowanie zbyt mało, gdy film po jakimś czasie zaczyna się dłużyć i nie może się skończyć.

Mimo wszystko - Dolan ma w sobie to coś i mam nadzieję, że w przyszłości stworzy jeszcze więcej filmów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones