David LynchI

David Keith Lynch

8,7
10 718 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby David Lynch

mieć 66 lat i syna spłodzić, hardy jest!

ank_fw

1. 65, nie 66
2. nie syna, a córkę
3. to nie jest pudelek

hewwah

1. chyba jednak 65 - skoro roku temu dziecko się urodziło, a teraz D. L. ma 67 lat (wg informacji na Filmwebie)
2. pomyłka, bo pisane późno
3. to uwaga do D. L., bo to rzadkie zjawisko, chociaż może jednak nie aż tak wśród aktorów, poza tym powinszowanie za fakt posiadania córki, ale mimo wszystko post pisany był późną porą, kiedy ogarnęło mnie wszechogarniające lenistwo, no cóż, życie, ale ludzie gorsze rzeczy piszą na filmwebie dyskutując o urodzie, która jednak nie ma wpływu na twórczość danej osoby, tak jak może mieć z tym związek chęć posiadania dzieci, chociaż nie wiadomo co w głowie może siedzieć Lynchowi, że niektóre filmy tworzy dla bardzo niszowego odbiorcy, a inne są zawiłe, zagadkowe, ale świetnie budujące napięcie i z mistrzowskim wyjaśnieniem, zakończeniem i puentą.
pzdr

ank_fw

*aktorów, reżyserów i całego świata filmowego

ank_fw

1. :) Napisałaś "spłodził". Z tego co mnie uczyli na biologii, to spłodzenie najpierw, a później narodziny i chyba kilka miesięcy pomiędzy, ale mogę się mylić, to dawno było.
3. No i fajnie:)

hewwah

masz rację:) mój błąd- jedno miałam na myśli, drugie napisałam, ale zresztą w odpowiedzi też się machnęłam przyznając Ci rację w sumie już wtedy.;)

ank_fw

lepiej byłby aby spłodził jeszcze jakiś film

ApolloCreed_

Hehe niezły komentarz :)

mativandamme

dzięki, Saski

ApolloCreed_

Saski ?

mativandamme

nie udawaj głupiego, wiem że to ty

ApolloCreed_

Ale kto ? Napisz dokładnie to odpowiem.

mativandamme

odświeżę ci nieco pamięć

http://www.filmweb.pl/user/Mati_JCVD
http://www.filmweb.pl/user/sasaki_filmweb_filmweb

ApolloCreed_

No to wiem :) a skąd wiesz że to ja ?

mativandamme

dość dobrze kojarzę fakty

ApolloCreed_

Jak tak to spoko :)

użytkownik usunięty
ApolloCreed_

On chyba jest już artystycznie bezpłodny...

Nie wydaje mi się. Sądze że gdyby David tylko chciał, to byłby w stanie jeszcze czym zachwycić swoimi kolejnym filmem

użytkownik usunięty
ApolloCreed_

Chciałbym żeby tak było, ale takie zawieszenie długiego metrażu, prowokuje różne plotki i domysły. Nic nie dzieje się bez powodu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones