George HarrisonI

8,8
250 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby George Harrison

george był zdecydowanie moim ulubionym beatlesem. mam wrażenie że tylko on traktował
zespół serio i wkładał w niego duuużo serca. nie wiem dlaczego, może dlatego, że paul był
trochę lalusiowaty i cały czas mam w głowie jego wypowiedź, że "założył zespół żeby
wyrywać panienki" a john bardziej sie skupiał na działalności w mediach/charytatywnej. z
kolei ringo zwykle był wycofany. może też dlatego że się z nim utożsamiam przez taką samą
datę urodzenia i usposobienie ;D w okresie końca beatlesów tylko on wydawał się chociaż
próbować ratować zespół. uwielbiam wszystkich beatlesów ale w mojej opinii george
troszeczkę przewyższał resztę, ponadto większość moich ulubionych utworów to właśnie
kompozycje georga.

użytkownik usunięty
louisvuitton

Zgadzam się z tobą louisvuitton. George był naprawdę geniuszem. Ja mam z kolei to szczęście, że urodziłam się w dzień wydania piosenki My Sweet Lord ;)

louisvuitton

luiwitą: po co to oburzenie: każdy muzyk zakłada zespół żeby wyrywać panienki:)

louisvuitton

A ja właśnie sie zgadzam. George bardzo podbił moje serce swoją skromnością, której wyraźnie brakowało reszcie Beatlesów. Do tego miał cudowny głos, znacznie bardziej podobał mi się.
No i Harrison był nieziemsko przystojny :)

użytkownik usunięty
louisvuitton

George był trochę wycofany w swoim sposobie bycia. Mnie po prostu zawsze intrygował. Lennona uwielbiałem. Ale George wdawał mi się zawsze jakiś inny niż reszta. Po rozpadzie The Beatles poszedł w kierunku, który mi się najbardziej podobał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones