George HarrisonI

8,8
249 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby George Harrison

Uważam, że twórczość Georga cudownie rozwinęła się gdy zajął się karierą solową. Podoba mi się, że wplatał w swoje kompozycje orientalne brzmienia np. Gopala Krishna.. Jego chyba najsłynniejszą piosenką jest My sweet Lord - niby piosenka religijna a jakże piękna i melodyjna.

Sigerson

mhm zgodzę się,ostatnio sporo słucham jego solowych piosenek. w dodatku w jego głosie jest coś takiego, co mnie niezwykle porusza, potrafię poryczeć się słuchająć "Handle with care"... czy to coś ze mną nie tak, czy też macie podobnie..? ;) aż nie chce się wierzyć, że to już 8 lat odkąd go nie ma z nami..

użytkownik usunięty
The_Carnival_Is_Over

Ja uwielbiam "Got my mind set on you". Jedna z moich ulubionych piosenek ( a może nawet ulubiona, nie potrafię zdecydować (; )

Ja uwielbiałam od zawsze "Got my mind set on you", zanim jeszcze wiedziałam, kim był Harrison I Beatlesi :D A teraz.... do Georga mam ogromny szacunek, za to, jaki był i jaką muzykę nam pozostawił... All Things Must Pass to wspaniały album!!! A z piosenek - while my guitar gently weeps, here comes the sun, my sweet lord, it is life. pozdrawiam fanów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones