Kelly ChenI

Wai Mun Vivian Chen

7,1
209 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kelly Chen

Bardzo lubie chiński pop, i najlepszymi piosenkarkami są Coco Lee, Elva Siu i właśnie Kelly Chan

sawa

Piosenki ma całkiem przyjemne, ale aktorką też jest ciekawą i bardzo ładną. Oglądałem ostatnio Infernal Affairs (części I oraz III) i muszę stwierdzić, że nie wypadła najgorzej, zwłaszcza w "trójce" jak strzelała te grymaśne miny do Andy'ego Lau'a.

sawa

Kelly Chen jest bardzo utalentowaną kobietą, nie dość że jest świetną aktorką to i piosenkarką. Oglądałem dużą część filmów z jej udziałem i muszę powiedzieć że bardzo dobrze się wczuwa w role jaką odgrywa. Jeśli ktoś oglądał ostatnio film Z ostatniej chwili (Dai si gein) mógł zobaczyć jej umiejętności aktorskie. Co do jej piosenek pewnie znajdą się takie osoby które powiedzą że są słabe ale ja tam się tym nie będe przejmował w końcu każdy ma inny gust.

użytkownik usunięty
sawa

Powinniście posłuchać jej 美丽的新娘 (Meili de Xinniang/Beautiful Bride). Świetny kawałek.
Joey Jung i jej 'Xiao Xiao' też super zresztą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones