Liza Minnelli

Liza May Minnelli

8,9
1 726 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Liza Minnelli

Jak można dostać nominację do nagrody Złota Malina za zagranie samej siebie? Można źle zagrać samego siebie?

buzzkill

Niby można, no bo jednak Liza musiała się opierać na scenariuszu, wymawiać spisane w nim kwestie itd. A czy zrobiła to kiepsko, to nie wiem, bo filmu nie oglądałem. W każdym razie dla mnie Złote Maliny to syf i często zwyczajna złośliwość. Z aktorek nominowano wtedy też Barbrę Streisand i Cher - a wszystkie trzy mają Oscara na swoim koncie.

SantiagoOo

Mam wrażenie, że ta niechlubna statuetka miała być swoistego rodzaju reprymendą dla Lizy.
Tak wspaniała aktorka popełniła występ w marniutenkim filmie i dostała burę od środowiska...
Z jednej strony słusznie, bo stać ją na wiele więcej, a z drugiej strony chyba zbyt pochopne i szorstko ją potraktowano,
bo z pewnością, gdyby Liza dostawała lepsze propozycje chętnie by z nich korzystała.
Zatem Twoja uwaga o złośliwości jest jak najbardziej słuszna.

madz20

Złota Malina dla aktorów to jest nagroda za coś w rodzaju "występu poniżej godności" i tak należy chyba ją traktować.

bunio_87

Proszę was, Maliny to syf i głupota większa niż Oscary. Przykładem może być aktor(już nie pamiętam który), który dostał nominację do Maliny i Oscara za tę samą rolę, czy 3 nominacje do Maliny dla Culkina, gdy ten miał 14 lat. Przykłady można mnożyć, chociażby 2 nominacje dla Morricone za ch**ową muzykę...

buzzkill

oczywiście że można . Dzieje sie tak wtedy kiedy zamiast być naturalnym starasz sie samego siebie grać na siłe ( co jest o wiele trudniejsze niż zagranie kogos ) bo wtedy wychodzisz groteskowo i dupa blada

buzzkill

A tak nawiasem to ona nie dostała tej roli za zagranie samej siebie . Samą siebie zagrała w " sex w ... " i dostała jedynie nominacje

buzzkill

Tak jak można podnieść krzesło, na którym się siedzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones