Martin Scorsese

Martin Marcantonio Luciano Scorsese

8,6
24 598 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Martin Scorsese

Co oglądam jego jakiś film okazuje że gra w nim DiCaprio może to tylko przypadek ale jakoś tak trafiam chyba już z 5 film oglądam jego a tu DiCaprio. Choć nie powiem dobrze im ta współpraca wychodzi.

hubert27

Wydaje mi się, że lubią ze sobą współpracować, choć Scorsese mógłby wrócić do współpracy z De Niro, z którym nakręcił wiele kultowych filmów (m.in. "Chłopcy z ferajny" czy "Wściekły byk").

robert2207

De Niro ma już prawie siedemdziesiąt lat, więc niby jak miałby zagrać role przeznaczone dla DiCaprio?

NickError

nie umniejszając deNiro tak właśnie jest

hubert27

oglądałam ostatnio wywiad ze Scorsese na yuotube i powiedział tam , że według niego DiCaprio jest najzdolniejszym aktorem swojego pokolenia i bardzo sobie go ceni, lubi z nim współpracować itd. Chyba 4 filmy mają razem: Gangi, Aviator, Infolyracja i Wyspa .

doma175

i teraz dojdzie sinatra o ile sie nie myle :D

Holek94

kiedyś terz widziałem wywiad Soorsese w TVP2 mówił że jak by miał nakręćić film o jego rodzinie odpowiedział że znalazł by się w nim DiCaprio , De Niro , Criuse i ktoś jeszcze ?

CescNFI

może to jego rodzina

CescNFI

Też oglądałewm ten wywiad i Torbicka spytała sie Martina kogo by umieścił na rodzinnym zdjęciu jego ulubionych aktorów. Scorsese wymienił między innymi Leo DiCaprio, Robert De Niro, Tom Cruise, Daniel Day Lewis i Paul Newman.

doma175

bo tak jest (nie patrzeć na Titanic)

chemas

na szczęście dzisiaj już mało kto patrzy przez pryzmat Titanica

doma175

Po duzej czesci wlasnie dzieki Scorsesse.

Rlyeh

właściwie to dzięku niemu, bo DiCaprio zaczął przerywać złą passe po Gangach NY.

doma175

Titanic to mu właśnie dobrą passę przerwał. Po świetnych kreacjach w "Co Gryzie Gilberta Grape'a", "Chłopięcym Świecie" czy "Przetrwać w Nowym Jorku" jako jeden z najbardziej utalentowanych aktorów młodego pokolenia zyskał światowy rozgłos dopiero "dzięki" roli Jacka Dawsona, czyli potwornego lalusia z hollywoodzkiej superprodukcji, co stało się dla niego swoistym przekleństwem. I zgadzam się, że przede wszystkim Scorsese'owi zawdzięcza swój powrót do aktorskiej pierwszej ligi.

Daniello_

Też się zgadzam. Podoba mi się określenie laluś :) Trzeba jednak przyznać, że Di Caprio z dobrym skutkiem broni się przed takim zaszufladkowaniem. Patrz Aviator, Gangi ..., Infiltracja. Scorsese go jakby na nowo odkrył, no ale przecież gdyby Di Caprio nie miał potencjału aktorskiego, to by go do ról w swoich filmach nie brał. No i w tak dobranym towarzystwie innych aktorów idzie mu bardzo dobrze.

Daniello_

no jak najbardziej jego niektóre kreacje z lat 90 są poniekąd lepsze od tych z lat ostatnich. Żle się wyraziłam , dzięki Scorsese zerwał a maską lalusia, która mu przystała po Titanicu, jakby każdy zapomniał o Grape i Carrollu i przedewszystkim mojej ulubionej roli w Chłopięym świecie. Scorsese dał mu szansę na amitniejsze produkcje i ją wykorzystał. Chociaż widziałam wywiad z DiCaprio, jak mówi że nie żałuje roli Jacka , która mu dała rozgłos a zarazem przekleństwo.

doma175

Można powiedzieć, że Scorsese wyłowił go ze spoczywającego na dnie Titanica :D

Daniello_

he he he i zabrał z Niebiańskiej plaży :)

doma175

scorsese to zdecydowanie mój ulubiony reżyser!!! jest arcymistrzem w swoim fachu, i doskonale dobiera aktorów, dzieki niemu "pokochałem" de niro a potem di caprio a szczególnie za Aviatora, tam Leo zagrał genialnie fanatycznego perfekcjoniste jeszcze raz: Martin Scorsese, De Niro, Di Caprio to moi ulubieni

grzyk2

nie wszystkich aktorów dobrze dobiera, ale wyżej wymienionych jak najbardziej :) Chociaż De Niro w ostatnich czasach gra w gniotach typu : Sylwester w NY czy jakoś tak:) Dużo osób sądzi, że klasa Scorsese przemineła , że dobre filmy to robił w latach 80-90 XXw. Ja się nie zgadzam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones