Martin Scorsese

Martin Marcantonio Luciano Scorsese

8,6
24 530 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Martin Scorsese

Jakiś rok temu miałem sen, w którym na rozdaniu Złotych Globów spotykam Martina
Scorsese, podchodzę do niego i mówię mu (oczywiście po angielsku), że jest moim
mistrzem, że go kocham, że uwielbiam jego filmy... Następnie zaczynam płakać i on też...
Nie zapomniany sen, tak się cechuje chyba wielkich reżyserów. Coś wspaniałego.

użytkownik usunięty
Jachu95

yhy

Jachu95

Rzeczywiście reżyser jest wielki. Jeden z najlepszych i mój ulubiony. Ja też miałem sny, w których miałem do czynienia ze wspaniałymi tego świata i także wyrażałem im mój podziw wobec nich, więc wiem co to za uczucie. Niestety Scorsese jeszcze mi się nie śnił. Pozdrawiam ;)

maksymilian00

Pewnie uważacie mnie za idiotę po tym co napisałem, no ale cóż... musiałem się komuś wyżalić :P

Jachu95

Zazdroszczę;)

użytkownik usunięty
Jachu95

Heh;) ja tez mialam sen z udzialem marty'ego ale troszeczke bardziej pokrecony:) bylo tak ze padal snieg i takich dwoch facetow w czerwonych zbrojach ze soba walczylo i jeden to byl martin a jak skonczyli to podeszlam do niego i zapytalam sie jaki to film;) haha wiem ze dziwny ale i tak nie moge go zapomniec. Pozdrawiam

Jachu95

Ale to tylko sen

napruto

Za parę lat się spełni :)

Jachu95

Jakim cudem?

napruto

Marzenia ponad wszystko.

Jachu95

Uwierz ze po obejrzeniu Niezniszczalnych snil mi sie Stalone jako moj wujek ;p

Jachu95

Jakie psychotropy brałeś przed tym snem ? ... też chcę takie :)

Jachu95

hahahhahahaha

Jachu95

A mi się kiedyś śniło, że wszedłem do kibla i spuściłem spłuczkę i przeniosłem się do Krainy Czarów gdzie jelenie miały armaty zamiast głów i pieprzyłem Susan Boyle, ale nie mówię o tym nikomu z wyjątkiem mojego psychologa. Chwila...
A, i tam nie było Scorsese.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones