Martin Scorsese

Martin Marcantonio Luciano Scorsese

8,6
24 603 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Martin Scorsese

http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=82931
Jeden z najwybitniejszych reżyserów przyjeżdża do Polski ;)

grzysiek

Bardzo się cieszę, że przyjeżdża do mojego miasta, mam tylko nadzieję, na jakieś spotkanie z fanami, tak jak w przypadku Claudii Cardinale czy Johna Malkovicha. Oby się udało ;)

użytkownik usunięty
lew890

można jakoś "wejść" na spotkanie z reżyserem, albo chociaż go zobaczyć? ;)) oczywiście jeśli nie jest się studentem filmówki? z góry dzięki za odp

użytkownik usunięty

można jakoś "wejść" na spotkanie z reżyserem, albo chociaż go zobaczyć? ;)) oczywiście jeśli nie jest się studentem filmówki? z góry dzięki za odp

Polowałbym, może pojawi się na seansach w ramach niespodzianki dla wytrwałych? Mmm...

użytkownik usunięty
Platton

było by super

Niestety, pytałem się i nie można dostać się na spotkanie bez specjalnego zaproszenia, którego, rzecz jasna, nie da się zdobyć. No niestety...

użytkownik usunięty
lew890

ehhh ;/ pieprzone burżuje

lew890

Zaproszenia albo legitymacji szkolnej(filmówkowej), jakby to kogoś interesowało.
Ewentualnie można wyczekiwać pod Andel'sem :)

Pawian

To nie lepiej pod filmówką?

lew890

Wie ktoś gdzie jutro konkretnie będzie? Jutro bądź w sobotę?!

Jachu95

Jutro będzie miał w Łodzi spotkanie w filmówce od godziny 15.00. Najpierw ze studentami, a o 17.30 odbierze tytuł honoris causa. Problem tylko w tym, że nikogo bez zaproszeń nie wpuszczają, jedyne na co można liczyć to to, że go się gdzieś w międzyczasie dorwie.
A Ty z też z Łodzi jesteś?

lew890

Ja jestem z Gdyni.

użytkownik usunięty
Jachu95

no i jak ktoś dorwał Martina?

No pochwalę się, że dał mi autograf. Kiedy nie chcieli mnie wpuścić do filmówki, pojechałem, za radą użytkownika Pawiana do hotelu Andels i było jasne, że on tam jest. Przed wejściem stałą limuzyna, a na schodach czekali na niego studenci przebrani za postaci z jego filmów (zdecydowanie najlepszy był facet odgrywający Wściekłego Byka). Wystarczyło tylko uzbroić się w cierpliwość i poczekać :)

użytkownik usunięty
lew890

no to gratuluję i zazdroszczę ;)

użytkownik usunięty

a na spotkanie wpuszczeli tylko studentów Szkoły Filmowej?

Tak, tam wejść się na pewno nie dało. Rozmawiałem z jednym ze studentów, gdy byłem pod filmówką i żalił się, że nawet nie wszyscy studenci mają pozwolenie uczestniczyć w spotkaniu, a jedynie wybrani. O to, w jaki sposób byli wybierani już go nie pytałem, bo on też nie mógł się tam dostać.

A dziękuję :) A podobno był czy ma dopiero być, już sam się w tym gunię, jeszcze na Piotrkowskiej: http://cjg.gazeta.pl/CJG_Lodz/1,116618,10789996,Studenci_zagrali_przed_Scorsese_ ___sceny_z_jego_filmow.html?bo=1
Więc jak ktoś jeszcze go nie dopadł, to może nie wszystko stracone...

lew890

tez mam autograf

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones