Martin Scorsese

Martin Marcantonio Luciano Scorsese

8,6
24 565 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Martin Scorsese

Wiadomo ze z De Niro rozumieja sie najlepiej ale widze ze coraz lepiej idzie wspolpraca z Di Caprio ,zrobili juz kilka filmow a przygotowuja juz nastepne . Zobaczymy jak to sie potoczy :D //zapraszam na bloga

użytkownik usunięty
Diamond

Scorsese tak jak Allen lubi miec " swoich " aktorów i tak jak Allen ma do nich nosa:) oprócz De NIro był jeszcze Keitel i Pesci czy day- lewis A co dicaprio Scorsese mówi ze wspolpracuje sie im swietnie nazywa go nawet drugim de niro wiec mysle ze na 3 filmach sie nie skonczy byle tylko nie bylo Infiltracji 2!!

Ja myślę, ze jezeli kariera DiCapria bedzie sie rozwijac w tak zawrotnym tępie to za kilkanąście lat będziemy mówic o nim tak jak dzis mówimy o Robercie De Niro, Jacku Nicholson'ie czy Alfredzie Pacino.

Klinar

Cieszę , się , że Scorsese wspołpracuje z DiCaprio. Bo według mnie wspaniały reżyser pracuje ze wspaniałym aktorem .Pozdrawiam:)

ete19

Martin to wielki reżyser, a Leo wspaniały aktor. Z pewnością jeszcze nagrają coś razem i wierzę, że jeszcze pokarzą na co ich stac.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones