Martin Scorsese

Martin Marcantonio Luciano Scorsese

8,6
24 530 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Martin Scorsese

Jakim cudem Martin Scorsese jest dopiero jedenasty?! Wyprzedza go Mel Gibson (bardzo dobry aktor, ale reżyser przeciętny), jakiś Wes Anderson, którego dorobek mi nic nie mówi i (o zgrozo!) Xavier Dolan - synonim narcyza, kręcący pseudo-intelektualne filmy o samym sobie.

leifysbrutalson

Ile razy trzeba to pisać ? To jest ranking popularności, nie ranking najlepszych reżyserów. Jeśli filmy Dolana lub Gibsona są ostatnio oblegane i ludzie rzucają wysokimi ocenami to nie dziw się,że są wyżej od takiego Kurosawy czy Scorsese.

Czandler

Najgorsze jest to, że cząsto wielcy aktorzy mają znikomą liczbę oddanych głosów, a jakaś psudogwiazdka z sitcomu dziesiątki tysięcy.
Ja osobiście części nowych aktorów nawet nie znam, a ze zdumieniem widzę, że mają kilkakrotnie więcej oddanych głosów niż np Louis de Funes czy Roman Wilhelmi. Mnie nawet nie chodzi o średnią ocenę, ale gwiazdki jednego filmu czy serialu są "bardziej znane" od osób, których filmografia przekracza kilkadziesiąt pozycji.

leifysbrutalson

"...a ze zdumieniem widzę, że mają kilkakrotnie więcej oddanych głosów niż np Louis de Funes czy Roman Wilhelmi"

i to pisze osoba, która sama tym aktorom nie wystawiła oceny xD

michalje

Zgadza się, nie wystawiłem. Wystawiam ocenę ogólną na podstawie moich co najmniej pięciu szczątkowych ocen. Filmy z ww. personami oczywiście widziałem wielokrotnie, jednak nie w ostatnim okresie. Jestem stosunkowo "młodym stażem" filmwebowiczem, więc jeszcze wiele ocen przede mną. Nie wystawiam ocen filmom, które widziałem wiele lat temu, bo mogą one odbiegać od tego, co obecnie sądzę. Dla Twojej jednak wiadomości podam, że Wilhelmi miałby u mnie silną 8, de Funes zdecydowanie między 9 a 10.

leifysbrutalson

no to sam sobie odpowiedziałeś na pytanie

leifysbrutalson

Anderson akurat ma uzasadnioną pozycję w rankingu, nakręcił wiele dobrych filmów.

Nekromanta21456

Może nakręcił, ale gdzie mu do Scorsese. Nawet, jeśli ma na koncie "wiele dobrych filmów", ja pytam, czy lepszych niż Scorsese.

leifysbrutalson

Nie powiedziałem że lepszych od Martina, przecież w rankingu jest niżej od Scorsese

leifysbrutalson

Mel Gibson jest akurat reżyserem świetnym, a według mnie przeciętnym aktorem. Wes Anderson również jest robi filmy na bardzo wysokim poziomie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones