Martin Scorsese

Martin Marcantonio Luciano Scorsese

8,6
24 545 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Martin Scorsese

Kurcze gram sobie teraz w tą genialną gre i myśle że Scorsese powinien zrobićz tego film, albo serial żeby wszystkie wątki przenieść. Jeśli lubicię tą gre i jesteście takiego samego zdania co ja to napiszcie kogo byscie chcieli zobaczyć w roli, Tommy'ego, Dona Salieri, Pauliego, Sama i innych bohaterów gry. Bo fabuła gry jest naprawdę świetnym materiałem na film, no i Scorsese za kamerą bo bym niechciał żeby Uwe Boll wpadł na podobny pomysł co ja ;/

Mateo_SF

hahaa to jest moja ulubiona gra. przeszedlem ja kilka 3razy. Tylko Scorsese moglby przeniesc historie Tommyego w sposob wyjatkowy. oto moje propozycje do głownych ról:

-Tommy- DiCaprio
-Salieri-De Niro
-Sarah-Scarlett Johanson
-Paulie-Joe Pesci
-Sam-George Clooney
-Ralph-Edward Norton
-Morello-Al Pacino
-Lucas Bertone-Christian Bale

Klinar

Dokładnie tylko Scorsese i tylko tacy aktorzy :)Zajebiście obsadziłeś aktorów :) Mafia RULEZ !!!

Klinar

Ralph-Steve Buscemi by pasował

Klinar

Frank - Sean Penn (wygolic go)
tenb co dawał broń - Mark Wahlberg

Klinar

Thomas Angelo - Mike Sorvino (który podkładał głos Tommiemu), głos ten sam, a i wygląd niezły
Salieri - ojciec Mike'a - Paul Sorvino, który grał w chłopcach w ferajny.
Paulie - William Demeo - głos też ten sam i wygląd podobny jakby dobrze ucharakteryzować.
Sam - tutaj łatwo było by znaleźć dobrego aktora, bo postać jest dość charakterystyczna, chociażby dicaprio, który wreszcie zagrałby kogoś bardziej negatywnego :D

Mateo_SF

Pamiętam, grałem dawno dawno temu w tą grę - cudowny klimat, gdyby tak Scorsese zekranizował ohhhhh... :)

użytkownik usunięty
wodzbromden

No gra jest genialna. Jedna z tych co się nie nudzi w ogóle ;)

Jako Tommy'ego proponowałbym Raya Liotte ;) reszta jest w porządku :)

Alex_DeLarge_

Ray jako Tommy idelanie by pasował :)

Mateo_SF

Bardzo fajny pomysł bo fabuły tej gry może pozazdrościć wiele filmów i jeszcze jakby Martin Scorsese się za to wziął wyszedł by hit rozwalający łeb o beton. Ale niestety wq mnie to nie realne, wątpię żeby Scorsese grał w jakieś gry komputerowe, a bez sięgnięcia do mafii to raczej by nie zrobił dobrego filmu. No może by zrobił ale by miał bardzo mało wspólnego z grą.

Mateo_SF

A co do Uwe Bolla to na pewno tego nie zekranizuje bo nikt mu nie da na to pieniędzy. Nie oszukujmy się ekranizacja Mafii była by bardzo kosztowną inwestycją i to konieczną, bez tego nie byłoby dobrego filmu w tym przypadku, wszystko kosztuje kostiumy, charakteryzacja znani aktorzy też żądali by zapewne sporej gaży.

szm007

Pomysł iście genialny, gdyby wcielić go w życie przy udziale Scorsese moglibyśmy doczekać się kolejnego wiekopomnego przedstawiciela kina gangsterskiego. Scenariusz z dobrze wyselekcjonowanymi misjami z Mafii nie potrzebowałby wiele inwencji. Niestety, raczej to nierealne.
Mój typ do obsady:
Tom Hanks jako dziennikarz wysłuchujący 'spowiedzi' Tommy'ego ;)

nhlman

O tak, zekranizować tę przegenialną grę !!!

paw_2

Gra genialna, ale z tą obsadą to przesadzacie. Za dużo kasy na film trzeba byłoby na samym aktorów wydać. Ulubiona postać Ralph i te jego jąkanie się :) Chciałbym zobaczyć Mafię na dużym ekranie, aczkolwiek bardziej zależałoby mi na "Fahrenheit". Cud, miód gra i soundtrack z gry spokojnie nadaje się do filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones