The Beatles

9,5
55 ocen występów osoby
powrót do forum osoby The Beatles

Nareszcie! Po 22 latach wreszcie reedycja twórczości najsłynniejszej grupy muzycznej wszech czasów! Dlaczego kazali nam tyle czekać? Gdy płyty Bitli ukazały się na cd po raz pierwszy, w Polsce w ogóle kompaktów jeszcze nie było. Przez te dwie dekady tyle się zmieniło, przede wszystkim technika remasteringu szła ciągle do przodu - a my byliśmy skazani na wydania z lat 80-tych... Ale cóż, dobrze, że to już przeszłość - czas uzupełnić swą płytotekę na nowo. I nic, że mam już ich (prawie) wszystkie płyty, będzie drugie tyle. Jak tylko na nie uzbieram...
Pozdrawiam wszystkich fanów liverpoolskiej Czwórki!

Mack_the_Knife

Nareszcie wydali odnowione wersje, już większość zespołów z tamtych lat się doczekało tego. Warto też wspomnieć że na mieście muzyki powstała nowa stacja - Beatlomania! Beatlesi na okrągło, oł jea xD

Ophelia

Ja mało nie dostałem zawału jak zobaczyłem okładkę "Revolveru" w empiku ;) ale zobaczyłem cenę i niestety nie miałem tylu pieniędzy w portfelu ale jak znowu tam zaglądnę to na pewno się skuszę ;)

Mack_the_Knife

Widzę , że niejestem jedyną fanką Beatlesów. :)


Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
ania1364

Fani Beatlesów - łączmy się!
:D

Kochaja ich kobiety i faceci, seniorzy i dzieci, czarni i biali, duzi i mali...O kim mowa?? :-) :-P :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones