PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=863715}
7,8 14 948
ocen
7,8 10 1 14948
8,0 8
ocen krytyków
Peacemaker
powrót do forum serialu Peacemaker

To nie moge sie doczekać i ryje banie na całego XDDD. Sama postac zapowiada się naprawdę pięknie kiczowato która wszystko zrobi dla sprawy XDDD. Czekam, chodz fanem seriali DC nigdy nie byłem.

KisielowskiMK

Też nie jestem fanem większości. Ogólnie jak ogłosili ten serial to byłem zdania, że jest on kompletnie niepotrzebny. Oh jak się miło zaskoczyłem. Po trzech odcinkach stwierdzam, że może to być najlepsza rzecz jaka wyszła od DC :P

ocenił(a) serial na 8
gikkiri

Ja z seriali DC nie kreskowkowych lubie chyba tylko Doom Patrol. Po clipach i zwiastunach strasznie chce obejrzeć Peacemakera ale nie mogę nigdzie znaleźć. Cale szczęście od 8 marca startuje HBO MAX w Polsce

ocenił(a) serial na 9
KisielowskiMK

Myślisz, że to dlatego nikt nie robi pl napisów, bo niedługo będzie na hbo max? Osobiście choć mam już hbo go to taki pewny bym nie był, bo to różnie z tym bywa... na razie są tylko do 1ep, a dalej brak

KisielowskiMK

To jest chyba obecnie najlepszy serial od DC (mimo że jestem fanem arrow i flasha serialowego to seriale od CW nie mają do tego startu tak samo doom patrol)

ocenił(a) serial na 10
KisielowskiMK

Dobre to jest. Ciekawe czy bedzie 2 sezon

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones