PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732398}

Vinyl

7,6 12 629
ocen
7,6 10 1 12629
4,8 4
oceny krytyków
Vinyl
powrót do forum serialu Vinyl

:(

ocenił(a) serial na 9

Nie rozumiem jak HBO mogło zrezygnować z tak dobrego serialu. Dalej mnie to boli.

Chmielu2

Serial był miałki, na rzecz całej "orgii" ćpania, chlania i niby to rock'n'rollowego życia wątki fabularne zostały strasznie kiepsko zarysowane, bohaterowie nudni i bez wyrazu. Jedyne co ten serial miał do zaoferowania to głośne nazwiska i budżet. Z czego ten drugi pewnie w większości poszedł na soundtrack, który faktycznie był świetny, ale jakim kosztem.

ocenił(a) serial na 9
Vamadas

Dafuq did I just read

ocenił(a) serial na 8
Vamadas

XD ciekaw jestem jakie ty seriale lubisz

Chmielu2

Dla mnie serial świetny, chyba pod każdym względem. Bardzo lubię do niego wracać. Tez się wciąż zastanawiam, dlaczego zrezygnowali. Mam wrażenie, że nie wypromowali go należycie. Z moich znajomych mało kto o nim słyszał, a wszyscy chłoną nowinki serialowe. Również czytałam dużo komentarzy jak powyżej. Np. że mało się dzieje w serialu...Nie rozumiem, dla mnie się dzieje strasznie dużo :) Może po prostu nie przypadł do gustu większości :(

Chmielu2

To nie pierwszy raz vide Carnivale , Deadwood :(

Chmielu2

Serial ma zakończenie?

Piotrek14

też jestem ciekaw

ocenił(a) serial na 9
Chmielu2

Ja też nie mogę tego przeboleć. Serial skończył się w fascynującym momencie, tuż przed wybuchem punk rocka w USA - New York Dolls, Ramones... Wielka szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones