PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732398}

Vinyl

7,6 12 629
ocen
7,6 10 1 12629
4,8 4
oceny krytyków
Vinyl
powrót do forum serialu Vinyl

Tematyka wyjątkowo ciekawa od wybitnych twórców Zakazanego Imperium. Serial o rocku i dragach od HBO, czego chcieć więcej. Pierwszy teaser pokazuje w jakiej tonacji będzie utrzymany. Sam bardziej czekam niż na nową Grę o tron.

ocenił(a) serial na 8
Kofwit

Nie ma szans, by to nie wypaliło. Za projektem stoją zbyt mocne nazwiska. Scorsese ijeden z twórców The Sopranos i Boardwalk Empire, do tego dobra obsada z Bobbym Cannavale na czele, który już w Boardwalk Empire pokazał klasę.

giant enemy crab

Zapowiada się ciekawie. Na HBO lecą naprawdę dobre seriale, więc pewnie nie ma co się martwić o tą produkcje.

ocenił(a) serial na 9
giant enemy crab

No i nie wypaliło :(

ocenił(a) serial na 7
Kofwit

I do tego Wilde <3

ocenił(a) serial na 8
ar108

I Temple <3

ocenił(a) serial na 8
MikeyS

Temple poki co przebija wszystkich, jak dla mnie genialna

ocenił(a) serial na 8
Kofwit

Premiera w Walentynki 2016. Przy okazji nowy trailer.

https://www.youtube.com/watch?v=1iphllcTYOs

ocenił(a) serial na 8
Kofwit

Tyle, że Zakazane imperium nie było wcale aż tak dobre na tle najlepszych seriali HBO:
Oz, Sopranos, Sześć stóp pod ziemią, The wire, Rzym.

ocenił(a) serial na 10
returner

Było pacanie o wiele lepsze , to nie wina twórców ze dzieciaczki wola oglądać badziewie niż klimatyczny serio mafijny , ktory dopiero sie rozkręcał a musieli przerwać i wypuścić marny 5 sezon, bo jak widać tubylcy wola chłam pokroju oz, The wire czy Rzym, któremu dlatego do Spartakusa.

ocenił(a) serial na 8
mateuszz27

Ułomku naucz się pisać. Jak dla ciebie serialom The wire czy Rzym daleko do Spartacusa to musisz mieć niesamowicie malutkie wymagania.

ocenił(a) serial na 10
returner

haha nie rozsmieszaj mnie z tym the wire haha.Serial NIEWYPAŁ! rzym ? NUDA JAK FLAKI Z OLEJEM. Zakazane imperium to klasa sama w sobie i tylko ułomy przechodzą obok tego serialu obojętnie.

ocenił(a) serial na 4
mateuszz27

Jak dotąd wszystkie seriale HBO były dla mnie rewelacyjne.
Niestety ale pierwszy raz jestem zawiedziony , taka dobra muza w takiej nędznej oprawie .
Nudy i bzdury - dla mnie słabe i nieprzekonywujące . Szkoda

użytkownik usunięty
mateuszz27

Przykro mi to pisać, ale "Zakazane imperium" faktycznie nie dorosło do pięt wymienionym serialom. Tylko "Oz" i "Rzym" można uznać za porównywalny, cała reszta w klimacie kryminalno-gangsterskim biła go na łeb.

Ale zaraz, z kim ja właściwie próbuję dyskutować?:
&gt;"chłam pokroju oz, The wire czy Rzym, któremu dlatego do Spartakusa."
&gt;"the wire haha.Serial NIEWYPAŁ! rzym ? NUDA JAK FLAKI Z OLEJEM."
Dawno nie widziałem takiego samozaorania. Gust i zdolność wypowiedzi na poziomie 5-latka xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones